KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443046
nr 1544 3046
Sofia Ocaña, komposition, Signerad. Olja på pannå, 31x29 cm, yttermått inklusive ram: 35x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:04:19
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)